Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Konkurss 7. – 8.klašu skolēniem par tehnoloģijām un inženierzinātnēm

Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija no 2022. gada 15. septembra līdz 14. oktobrim izsludina konkursu vispārējās izglītības 7. un 8.klašu skolēniem, kura ietvaros ir jāsagatavo darbs “Mana visinteresantākā tehnoloģiju, inženierzinātņu vai matemātikas mācību stunda notiktu šādi…” ar mērķi ieinteresēt 7. – 8. klašu skolēnus apgūt tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātiku (STEM).

Skolēns konkursa darbu var izpildīt sev vēlamā formā – Word, PowerPoint, Canvas, video vai citā formātā. Skolēnam konkursa darbs ir jānosūta uz šādu e-pastu: lab4stem@masoc.lv līdz š.g.14.oktobrim (ieskaitot), norādot skolēna vārdu, uzvārdu, izglītības iestādi, klasi, e-pastu un mobilā tālruņa numuru.

Balvās: 1.vietai – 140,00 EUR, 2.vietai – 100,00 EUR, 3.vietai – 75,00 EUR.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz š.g. 15.novembrim, paziņojot tos uzvarējušajiem skolēniem un viņu pārstāvētajām izglītības iestādēm.

Neskaidrību gadījumā, aicinām sazināties ar Rutu Pornieci, projekta “Mobilās laboratorijas STEM zināšanu uzlabošanai” koordinatori, sūtot e-pastu uz lab4stem@masoc.lv vai zvanot pa tālruni 28383021.