Dalība Ekoskolu apbalvošanas ceremonijā

20220913_142946

Otrdien, 13. septembrī, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika ikgadējā Ekoskolu apbalvojumu pasniegšana. Šogad 94 izglītības iestādes saņēma prestižo starptautisko Zaļo karogu, tostarp divām izglītības iestādēm tiks piešķirts Ekoskolu vēstnieka statuss, 52 – ieguva Latvijas Ekoskolas sertifikātu. Pļaviņu vidusskola devīto reizi ieguva Zaļo karogu. Mūsu skolu pārstāvēja 8b. klases skolniece Amanda Rudzīte un Ekoskolas koordinatore Sanita Fjodorova.

Pasākuma svinīgajā daļā dalībniekus sveica Valsts izglītības satura centra Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referente Inese Liepiņa, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Gatis Zamurs, UNESCO LNK ģenerālsekretāre Baiba Moļņika un Eksokolu programmas vadītājs Latvijā Daniels Trukšāns.
Par pasākuma gaisotni rūpējās atraktīvais pasākuma vadītājs Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens un Improvizācijas teātris “Spiediens” izspēlējot etīdes par Ekoskolas tēmām, šogad Pļaviņu vidusskolas tēma – Klimata pārmaiņas.