Informācija vecākiem par braukšanas kartēm

Skolēnu vecāki tiek aicināti līdz 25.08.2022. iesniegt iesniegumu braukšanas atvieglojumu piešķiršanai – braukšanas kartei. Atvieglojumi braukšanai ar sabiedrisko transportu uz iesnieguma pamata tiek piešķirti Pļaviņu vidusskolas audzēkņiem, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Pļaviņu pilsētā – Rīgas ielā, Bebrulejas ielā, Gostiņos un Aiviekstes, Klintaines un Vietalvas pagastos.

Iesniegumu var aizpildīt klātienē – skolas kancelejā, Daugavas ielā 101, Pļaviņās, neklātienē – iesniegumu nosūtot pa pastu – Pļaviņu vidusskola, Daugavas iela 101, Pļaviņas, Aizkraukles novads, LV-5120, elektroniski – nosūtot iesniegumu, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, uz skolas oficiālo e-pastu: skola@png.edu.lv

Iesnieguma veidlapa šeit.