Dalība konkursā “Apsveic biti”

Par godu Pasaules Bišu dienai, kas norisinājās 20. maijā, Latvijas Biškopības biedrība rīkoja 1.-4. klašu skolēnu vizuālās mākslas konkursu “Apsveic biti”. Konkursā varēja piedalīties skolēni no Latvijas skolām, kuras ir Latvijas Ekoskolas vai ieguvušas Zaļā karoga sertifikātu.
Konkursā no visas Latvijas piedalījās teju 40 izglītības iestādes, un kopumā tika saņemts rekordliels skaits ar zīmējumiem – 1761.
No Pļaviņu vidusskolas konkursā piedalījās 1.a, 2.b un 3.a klase. Lai gan uzvaras laurus un aktīvākās skolas statusu mēs neieguvām, tomēr pateicībā par piedalīšanos konkursā, klases saņēma dāvanas. Katrs zīmējuma autors tika pie medusgailīša, katra klase pie plakāta “Apputeksnētāji Latvijā”, un katra klases audzinātāja saņēma t-kreklu.

710b7cf2-a280-4009-a63e-59eb6fdce7c1 IMG-7890