Kartes stāstu konkurss skolēniem 2022: Iepazīsti Latvijas dabas un kultūras vērtības

plakats2022Norises laiks: no 7. marta līdz 8. aprīlim.
Rezultātu paziņošana: 19. aprīlī Envirotech mājaslapā tiks paziņoti veicināšanas balvu ieguvēji un publicēti iesūtītie darbi.
Mērķauditorija: 7.-12. klase, darbi tiks vērtēti divās vecuma grupās (7.-9. klase un 10.-12. klase).
Veicināšanas balva: augstāk novērtēto darbu autori saņems veicināšanas balvu, viņu skolotāji – pārsteiguma sveicienu.
Plašāka informācijahttps://www.gisbaltic.eu/lv-lv/resursi/konkurss

Kartes stāstam jābūt veidotam par Latvijas dabas un/vai kultūras vērtībām. Piemēram, ja skolēnu interesē dabas aizsardzība, tad var veidot kartes stāstu par dižkokiem vai aizsargājamām sugām, ja vairāk interesē kino, tad var veidot kartes stāstu par vietām, kur uzņemtas Latvijas kino filmas. Aicinām būt radošiem!

Vēlamies iedrošināt arī tos skolēnus, kas līdz šim nav veidojuši kartes stāstu – izmēģināt izveidot savu pirmo kartes stāstu ar mūsu  veidoto palīgmateriālu palīdzību:

Plašāka informācija par šiem palīgmateriāliem pieejama konkursa mājaslapā.