Banku augstskola aicina vidusskolēnus uz digitālām Karjeras dienām 2022

Banku augstskola aicina vidusskolēnus uz digitālām Karjeras dienām 2022, kas notiks 8. un 9.februārī.

Banku augstskola jau daudzus gadus saviem studentiem rīko Karjeras dienās, lai studenti satiktos ar saviem nākamajiem darba devējiem. Aicinām arī vidusskolēnus iepazīt uzņēmējus, kuros ir gaidīti Banku augstskolas studenti.

Šogad Banku augstskolas KARJERAS DIENĀS 2022 piedalīsies 25 uzņēmumi – AAS “Balta”, AAS “BTA Baltic Insurance Company”, Accenture Latvijas filiāle, AS “Air Baltic Corporation”, AS “BDO Latvia”, AS “KPMG Baltics”, AS “Swedbank”, DNB Bank ASA Latvijas filiāle, ERGO, SIA “Allnex Latvia”, SIA “Assistant to Business”, SIA “Cabot Latvia”, SIA “Deloitte Latvia”, SIA “Elfa Distrelect”, SIA “Ernst &Young Baltic”, SIA “Grant Thornton Baltic”, SIA “PricewaterhouseCoopers”, SIA „MSC Shared Service Center Riga”, Valsts ieņēmumu dienests (VID), Valsts Kontrole, AS “SEB banka”, “Orange Sky Finance”, SIA “Albert Cliff”, biedrība “Latvijas Informācijas tehnoloģiju klāsteris” un Nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks”.

Plašāk par pasākumu https://www.ba.lv/augstskola/zina/karjeras-dienas-2022-tiekamies-8-9-februari/

Reģistrēšanās forms.google.lv/BAkarjerasDienas22