Bibliotēkas ziņas

Dzīve ir iegriezusies savādās sliedēs, un tikai laiks rādīs, kas notiks. Varbūt kāds izlems nodoties lasīšanai? Tā piepilda mūsu ikdienu, ir kļuvusi par rituālu daudziem. Un sākas lasīšana ar lasāmā izvēli un ieguvi- lasītājam ir jāprecizē, ko tieši viņš vēlas lasīt, kādā formātā, kur iegūt lasāmo. Bibliotēka ir viena no lasīšanas rituāla sastāvdaļām- var izvēlēties lasāmo, atnest mājās, censties lasīt un izlasīt , šķendēties, ka atkal paņemts ne tas vai par daudz, pagarināt termiņu vai aizmirst pagarināt to, aiznest grāmatu vai žurnālu atpakaļ puslasītu, dažreiz nelasītu… Un visu sākt no sākuma. Tā nu tas notiek, un tā tam būs būt. Lūk, 2022.gada skolas bibliotēkas preses piedāvājums interesei!