Radošs tehnoloģiju konkurss “Ventspils IT izaicinājums”

Flajers-01

Ventspils Digitālais centrs un Ventspils pilsēta jau sesto reizi izaicina Latvijas, Lietuvas un Igaunijas skolēnus parādīt savas prasmes un zināšanas radošā tehnoloģiju lietošanā un cīnīties par vēl nebijušu naudas balvu fondu 15 000 EUR!
Konkurss notiks divās tiešsaistes kārtās, tāpēc ikviens var būt pārliecināts, ka veiksmes gadījumā būs iespēja turpināt cīņu finālā.
Konkursā aicināti piedalīties 1. – 12. klases skolēni. Skolēniem jāizveido 3 cilvēku komanda un jāpiesaista savai komandai pieaugušais, kas var būt gan skolotājs, gan kāda dalībnieka vecāks.
Šogad naudas balvas paredzētas arī aktīvākajām skolām katrā vecuma grupā un papildus godalgotajām vietām tiks izvēlēta arī žūrijas simpātija – komanda, kas ir parādījusi kvalitatīvu sniegumu, bet pēc punktu kopsummas nav ierindojusies starp trīs labākajām.
Pieteikšanās termiņš tiek pagarināts par vienu nedēļu – līdz 19. novembrim (ieskaitot).
Papildus informācija atrodama šeit: www.adre.se/itizaicinajums2021, kā arī konkursa mājas lapā www.ventspilsitc.lv.