9. klašu izlaidums Pļaviņu novada ģimnāzijā

Izlaidums ir viena no Pļaviņu novada ģimnāzijas skaistākajām tradīcijām. Kaut arī šogad pavisam neierastā formātā, 12. jūnijā, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības noteikumus, notika 9.a un 9.b klases izlaidums. Apliecību par vispārējās pamatizglītības iegūšanu saņēma 38 devīto klašu skolēni, klātesot klases audzinātājai, vecākiem, pirmajai audzinātājai un skolas vadībai.
2020./2021. mācību gads bija pavisam neierasts ar attālināto mācību procesu un klases biedru virtuālu klātbūtni, bez pasākumiem, ekskursijām un citām aktivitātēm, bez kopīgas ikdienas un kopā būšanas. Varbūt tieši tāpēc esam novērtējuši līdzcilvēku lomu mūsu dzīvē, patiesas cilvēciskās vērtības un emocijas. Izlaidumā virmoja neaprakstāma emociju gamma – atkalsatikšanās prieks, sirsnība, mīlestība, pateicība, gandarījums…
Paldies absolventu ģimenēm, ka ikdienas steigā atradāt laiku, lai sadarbotos, atbalstītu un piedalītos klases un skolas dzīvē.
Absolventiem novēlu neapstāties pie sasniegtā, būt sirdsgudriem lēmumu pieņemšanā un mērķtiecīgiem to īstenošanā!

Ilze Luksa,
Pļaviņu novada ģimnāzijas direktore