Datu valsts inspekcijas skaidrojums “Par personas datu apstrādi un aizsardzību attālinātā mācību procesā”

Datu valsts inspekcija ir saņēmusi vairākus lūgumus skaidrot attālinātā mācību procesa organizācijas atbilstību Vispārīgai datu aizsardzības regulai. Lūgumus saņemt skaidrojumus izteikuši gan vecāki, kuri bažījās par iespējamiem bērnu privātuma aizskārumiem, gan arī izglītības iestādes un pašvaldības, kuras meklē labākos risinājumus, kā, nemazinot apmācību kvalitāti, turpināt organizēt pedagoģisko darbu attālinātas mācīšanās apstākļos.
Datu valsts inspekcija, lai skaidrotu attālinātā mācību procesa organizācijas atbilstību Vispārīgai datu aizsardzības regulai ir sagatavojusi un publicējusi skaidrojumu savā tīmekļvietnē. Lasīt vairāk…

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu