UNESCO Pasaules zinātnes dienas diskusija

10. novembrī, UNESCO Pasaules zinātnes dienā, aicinām uz diskusiju “Kā jauniešiem iesaistīties zinātnē? #CitizenScienceLV”, kas no plkst. 14.00 – 15.00 notiks tiešsaistē Zoom platformā un būs pieejama arī #ZinātneLatvijai Facebook profilā.
Diskusijā spriedīsim, kā jaunieši individuāli un skolā var iesaistīties vietējās un starptautiskās sabiedriskās zinātnes (Citizen Science) iniciatīvās; uzzināsim, kur nonāk ievāktie dati un kā jauniešu ieguldītais darbs sniedz pievienoto vērtību zinātniskiem pētījumiem. Aktualizēsim arī jautājumu par zinātniski pētnieciskajiem darbiem (ZPD) skolās – kā tiem kļūt jauniešus uzrunājošiem, kā tos ciešāk sasaistīt ar zinātni (izvēloties zinātniski aktuālas tēmas, plānojot sasaisti ar zinātnes pētījumu programmām utml.)
Diskusijā aicināti piedalīties jaunieši, skolotāji, zinātnieki un citi interesenti. Ar pasākuma programmu var iepazīties šeit.
Iesaistoties zinātnē vai to atbalstot, ir iespēja mainīt pasauli un padarīt to labāku!
Lai saņemtu Zoom pieslēgšanās informāciju, lūdzam līdz 9. novembrim reģistrēties šeit.