Uzmanību! Aktuāla informācija!

Ņemot vērā koronavīrusa Covid-19 izplatību, kā arī līdz šim konstatētos saslimšanas gadījumus Latvijā un ārpus tās, lai ierobežotu vīrusa neprognozējamo turpmāko izplatību, Izglītības un zinātnes ministrija lūdz vecākus rīkoties atbildīgi un ievērot atbildīgo dienestu rekomendācijas, neapmeklējot vīrusa skartās valstis.
Ja skolēns būs apmeklējis kādu no Covid-19 riska valstīm, vecākiem pēc atgriešanās būs jānodrošina 14 dienu karantīna. Bērns varēs atgriezties izglītības iestādē ar ģimenes ārsta izziņu.
Aicinām ievērot personisko higiēnu un drošības pasākumus!

Slimību profilakses un kontroles centrs informē, ka epidemioloģiskā situācija Pasaulē un Eiropā strauji mainās. 2020. gada 12. martā Valsts operatīvā medicīniskā komisija ir pieņēmusi lēmumu paplašināt Covid-19 infekcijas skarto teritoriju sarakstu. Lasīt vairāk…

Ieteikumi un rekomendācijas, biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par koronavīrusa Covid-19 izraisīto uzliesmojumu pieejami:
- Veselības ministrijas  tīmekļvietnē,
- Slimību profilakses un kontroles centra tīmekļvietnē,
- praktiski ieteikumi izglītības iestādēm pieejami arī ministrijas tīmekļvietnē.

4 Pielikums_shema_VM_page-0001 14