Aicina vidusskolēnus pieteikties Topošo studentu nedēļai

Latvijas Kultūras koledža

Latvijas Kultūras koledža aicina vidusskolas skolēnus (no 10. līdz 12. klasei) pieteikties bezmaksas TOPOŠO STUDENTU NEDĒĻAI, kas norisināsies no 23. marta līdz 26. martam Rīgā, Bruņinieku ielā 57. Interesentiem būs iespēja apmeklēt aizraujošas kultūras menedžmenta un deju nodaļas lekcijas četru dienu garumā (pēc izvēles), kā arī iepazīties ar Latvijas Kultūras koledžu, tās piedāvātajām specializācijām un “notvert” sajūtu, kā tas ir – būt Latvijas Kultūras koledžas studentam. Skolēniem būs iespēja piedalīties tādās lekcijās, kā džeza deja, aktiermeistarība, hip-hop kultūras deju stili, ierakstu kompāniju un mūzikas izdevniecību darbība, fotogrāfija studijā, uzņēmējdarbība modes un dizaina nozarē, TV raidījumu producēšana un citās.

Pieteikšanās līdz 20. martam plkst. 10:00, aizpildot pieteikuma anketu Latvijas Kultūras koledžas mājas lapā: https://bit.ly/3311AId