Sasniegumi starpnovadu olimpiādēs

olimpiades

13. decembrī skolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde vēsturē 9. – 12. klasēm, kurā skolotājas Ivetas Krastiņas audzēkņi Una Ivanova (9.a klase) ieguva 1. vietu, Mikuss Krēbss (9.a klase), Edīte Visocka (9.a klase), Laine Liepiņa (12.b klase) ieguva 2. vietu, Samanta Ērgle (9. b klase), Beāte Skrabutena (10. klase) ieguva 3.vietu, Gvido Eizāns (9.a klase) ieguva atzinību.
Esam saņēmuši arī iepriecinošu ziņu, ka 9.a klases skolniece Una Ivanova (skolotāja Iveta Krastiņa) ir uzaicināta uz vēstures olimpiādes 3. posmu!
8. janvārī skolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde filozofijā 10.-12. klasēm, kurā skolotājas Ivetas Krastiņas skolnieces Karīna Davidova (12.a klase) ieguva 1.vietu, Enia Kaņepēja (12.a klase) ieguva atzinību.

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājai par ieguldīto darbu un vēlam veiksmi vēstures olimpiādes trešajā posmā!

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu