Ievijas, ievija atmiņā manā…

Šogad projektu nedēļā (no 14. līdz 19. maijam) Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēni, skolotāji un tehniskie darbinieki gatavojas apaļai un skaistai skolas jubilejai.
Lai svētku dienā skola būtu gatava sagaidīt tuvus un tālus viesus, tad visi aktīvi iesaistās dažādos darbiņos. Bet vēl labāk ir, ja, darbojoties kopā, var arī ko iemācīties. Par to ir parūpējušies klašu audzinātāji un skolas vadība. Pirmā un otrā darba diena pagāja, pārlūkojot vēstures lappuses gan fotogrāfiju veidā skolas muzejā, gan videofilmas veidolā. Kopā ar 10. un 11. klases skolēniem tika izstaigāta Skolas taka, lai iepazītos ar bijušo skolas skolotāju, direktoru dzīves un atdusas vietām. Joprojām tiek turpinātas skolas simtgadei veltītās tikšanās ar skolas absolventiem, kad klašu kolektīvi pie sevis ciemos sagaida bijušos Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēnus. Ieskatu 14. un 15. maija aktivitātēs var aplūkot fotogrāfijās šeit.
Lai mums izdodas šajā nedēļā radīt un rast prieku pašiem sev un svētku viesiem!

Preses ministrija.