Pļaviņu novada ģimnāzijas interešu izglītības kolektīvu koncerts

koncertsTradicionāli mācību gada izskaņā Klintaines pagasta estrādē notiek Pļaviņu novada ģimnāzijas interešu izglītības kolektīvu koncerts un Zinību svētki interešu izglītībā, tāpēc arī šogad 26.maijā skolas dziedātāji, dejotāji, dziedošākās klases un skatuves runas pulciņu dalībnieki ieskandināja vasaru ar saviem priekšnesumiem.

Pasākumā tika sveikti un cildināti kolektīvi un individuāli skolēni, kuri šajā mācību gadā konkursos ieguvuši godalgotas vietas!  Paldies skolēnu ģimenēm par atbalstu un atsaucību un 2016./2017. mācību gadā! Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā konkursiem!

Sirsnīgs paldies koncerta dalībniekiem, kolektīvu un pulciņu vadītājiem, klašu audzinātājiem, Pļaviņu novada Kultūras centra darbiniekiem  un visiem, kas bija iesaistīti koncerta organizēšanā un norisē!

Direktores vietniece audzināšanas darbā – Ilze Luksa

Komentēt