Sasniegumi mācību priekšmetu olimpiādēs

GrāmatasNo februāra līdz pat pavasara brīvdienām ir aizvadītas vairākas starpnovadu jeb 2.posma olimpiādes, kā arī norisinājies Vēstures olimpiādes valsts posms, kur ar labiem panākumiem piedalījās arī mūsu skolas skolēni:

Gints Kapteinis, Rūta Vanaga, Gatis Bizūns, Džesika Nikaļuka, Rainers Milsons, Paula Sondore ir izvirzīti dalībai reģionālajā konferencē Jelgavā, kas notiks 22.martā.

Sveicam skolēnus un skolotājus ar šiem panākumiem! Vēlam labu veiksmi Gintam Kapteinim, Rūtai Vanagai, Gatim Bizūnam, Džesikai Nikaļukai, Raineram Milsonam, Paulai Sondorei piedaloties reģionālajā skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē, Karīnai Davidovai un Diānai Bariņai pārstāvot mūsu skolu valsts līmenī!

Informāciju sagatavoja direktora vietniece izglītības jomā Lana Ivanova

Komentēt