Sniega diena

sniegs

Pasaules Sniega diena tiek rīkota ar mērķi pievērst bērnu un jauniešu uzmanību ziemas sporta veidiem un aktivitātēm uz sniega. Šogad laika apstākļi bija labvēlīgi un varējām ar prieku tās baudīt. Prieks, ka mūsu skolas skolēniem patīk  slēpot, slidot, braukt ar ragaviņām, veidot sniega skulptūras un pavadīt brīvo laiku ar draugiem svaigā gaisā.

Zīmējumu konkursā „Bērni uz sniega” piedalījās 80 bērni ar 88 zīmējumiem. Paldies šiem skolēniem! Par labāko tika atzīts 3.a klases skolnieces Sofijas Pakalkas zīmējums.

Paldies 9.b klases skolniecei Enia Kaņepējai par iesniegto darbu domrakstu konkursam un 8.b klases skolniecei Jolantai Burkevičai par iesniegtajiem darbiem fotokonkursam!

Lai arī ikdienā prieks par iespēju nodarboties ar ziemas sporta veidiem un citām aktivitātēm uz sniega!

Direktora vietniece audzināšanas darbā Sarmīte Meldere