„ZZ ČEMPIONĀTA ” pusfinālā pirmo reizi arī mūsu klase

M.Briežkalns, Pļaviņu novada ģimnāzijas
5.a klases sporta nodaļas vadītājs

“ZZ Čempionāts” šogad norisinās jau desmito gadu. Tā ir tradīcija, kas vieno 4. – 12. klašu skolēnus – veselīga dzīvesveida un gudrības atbalstītājus visā Latvijā. Arī mēs izmēģinājām šo iespēju tajā piedalīties, aizpildot pieteikumu un veicot radošo mājas darbu „Viens no miljona”, kurš bija gana laikietilpīgs. Tas sastāvēja no trim uzdevumiem, atklājot katra dalībnieka unikalitāti un nozīmi klases kolektīvā. Uzdevumi bija šādi:zz_1

• unikālie apraksti, kur skolēniem ir jāuzraksta visi komandas dalībnieki, katram norādot tā unikālās īpašības vai lomu komandā;
• kopīga fotogrāfija, kurai jāatspoguļo katra komandas locekļa unikalitāte. Klases fotogrāfijai obligāti jānorāda skola un klase, komandas nosaukums, kā arī īss komandas vēstījums par spēļu nozīmi;
• atbalstītāju miljons – visu skolotāju, direktoru, vecāku, šoferu un citu cilvēku uzskaitījums un to loma, klasei piedaloties ZZ Čempionātā.
Taču paveikuši, gaidījām rezultātus. Bijām gandarīti, ka izdevās tikt pusfinālā. Par to esam pateicīgi klases audzinātājai Armandai, mūsu klases labajam gariņam Anetei, mūsu vecākiem. Tā mēs 28.aprīlī nokļuvām pusfinālā Valmierā, kur mums Daliņa stadionā bija iespēja pārliecinājāmies par savām prasmēm, saliedētību un vienotību kopīga mērķa labā. Bijām priecīgi par uzvaru stafetē, pārliecināmies, ka daudz kritiskāk vienam otram jānovērtē savas prasmes un spējas veikt/izvēlēties izvēlētos etapus, taču šīs sacensības mūs vienoja, lika paraudzīties uz sasniegto un izvirzīt mērķus turpmākajām sacensībām. Ieguvām 32.vietu 60 komandu vidū. Par to, kā mums veicies, varat apskatīt ZZČ mājas lapā.
Paldies mūsu lieliskajām padomdevējām skolotājai Lanai Ivanovai, 7.klašu skolniecēm Gunai Elītei, Viviānai Nikaļukai, Evai Meļihovai un Viktorijai Smerjotkinai, paldies mūsu vecākiem, skolas administrācijai un skolotājiem, kas ļāva mums piedalīties šajā vienreizīgajā pasākumā, esam pateicīgi arī lieliskajam šoferim Oļegam.
Turpinām spēlēt” ZZČ onlain” spēli, lai mums izdodas to veikt līdz 20.maijam!
Visiem sporta atbalstītājiem vēlos teikt paldies par sadarbību šajā mācību gadā un cerēsim uz augstākiem sasniegumiem nākošgad. Lai mums visiem veicas!