Konkurss „Erudīts” arī sākumskolā

puce29.aprīlī skolas svinību zālē pulcējās 3. un 4.klašu klašu komandas. Katrā komandā bija četri dalībnieki.

Konkurss sākās ar mājas uzdevumu – katra komanda iepazīstināja ar sevi, savas komandas nosaukumu un devīzi. Visa konkursa gaitā sacensības notika starp  komandām „Zvaigžņotais četrinieks ” 3.a, „Gudrā bumba” 3.a, „Minioni labākie” 3.b, „Ideja” 3.b, „Jautrīši ” un „Ūdens lāses” 4.a, „Mazie Einšteini” un „Oranžie apelsīni” 4.b klase.

Konkursa gaitā sākumskolas skolotāju sagatavotajos konkursos, komandām bija jāapliecina savas zināšanas latviešu valodā, matemātikā, mūzikā, puzles salikšanā un veiklības uzdevumā. Šogad pirmo reizi vienu konkursa kārtu sagatavoja arī angļu valodas skolotāja Ineta Bicāla. Paldies!
Konkursa noslēgumā visas komandas saņēma mierinājuma balvas – saldumus.
1.vietu konkursā ieguva 4.b klases komanda „Mazie Einšteini”, 2.vietu – 4.a klases komanda „Ūdens lāses”, 3.vietu 4.b klases komanda „Oranžie apelsīni”.
 Izsaku pateicību visiem sākumskolas pedagogiem par ieguldīto darbu konkursa sagatavošanā un vadīšanā, kā arī Lanai Ivanovai par skaistajiem diplomiem.
Veiksmīgu sadarbību arī turpmāk!

Sākumskolas metodiskās komisijas vadītāja Ilona Lazda