Meža dienas – 2016

Arī šogad Lielās talkas ietvaros 5.a klases skolēni ar audzinātāju Armandu Lasmani, 6. b klases skolēni ar  audzinātāju Ilzi Luksu un 8. a klases skolēni ar audzinātāju Veltu Rulli projekta “Mamma Daba” ietvaros stādīja mežu.

Kopā ar audzinātāju palīgiem – Lanu Ivanovu, Sanitu Fjodorovu un Aigu Bērziņu iestādījām 6000 priedes.

Paldies Kokneses meža iecirkņa vadītājam Jānim Zvaigznem par iespēju uzzināt, kāpēc un kā tiek stādīts mežs, kā pareizi rīkoties ar lāpstu un mazo priedes stādiņu, lai tas ieaugtu plašajos Odzienas mežos.  Paldies mūsu omulīgajam SIA Pato 1 autobusa šoferītim Zigurdam Ekam, Pļaviņu novada domei par pīrādziņiem, kā arī Mini SPA skaistumkopšanas centram “Lavanda”, personīgi Santai Lazarei, par saldajiem pārsteigumiem talciniekiem.