SIA “Mikrotīkls” atbalsta skolu bezvadu interneta tīkla modernizācijā

mikrotik
Šī gada janvārī skolas datorsistēmu tehniķis Mārtiņš Dauškans, sadarbībā ar direktores vietniece informātikas jautājumos Lanu Ivanovu, izstrādāja un iesniedza SIA “Mikrotīkls” Pļaviņu novada ģimnāzijas pieteikumu projektam, kura mērķis ir uzlabot bezvadu datortīkla nodrošinājumu skolā, izmantojot MikroTik piedāvāto aparatūru. Šāda iespēja radās, iesaistoties MikroTik RouterBOARD WiFi iekārtu projektā mācību iestādēm Latvijā.

Esam patiesi priecīgi un pateicīgi bezvadu iekārtu ražotājam SIA “Mikrotīkls”, kurš kā dāvinājumu Pļaviņu novada ģimnāzijai piegādāja nepieciešamās iekārtas skolas bezvada tīkla modernizācijai, par kopējo summu EUR 1702, 63.

Jaunais aprīkojums nodrošinās kvalitatīvu bezvadu interneta pārklājumu visā skolā, kas būtiski uzlabos projektā “Samsung skola nākotnei” izvirzītā izaicinājuma –  mobilo ierīču jēgpilnu izmantošanu mācību stundās – realizāciju.

Skolai patstāvīgi jāorganizē un jāfinansē aprīkojuma montāžas darbi, kas jau ir uzsākti.

Direktores vietniece informātikas jautājumos Lana Ivanova