Tiksimies Žetona vakarā!

Pļaviņu novada ģimnāzijas žetonsViena no mūsu skolas senākajām un noturīgākajām tradīcijām ir Žetona vakars. Tas pulcē vienkopus skolas absolventus un skolas darbiniekus, tas mudina tagadējos 12.klases skolniekus turēt godā skolas tradīciju. Tā vienmēr ir īpaša diena mūsu skolā. Ar Žetona pasniegšanas tradīciju cieši savijušies kādreizējā sporta skolotāja Artūra Grīvnieka aizsāktie turnīri, kuros par ceļojošajiem kausiem un piemiņas medaļām cīnās sportiskākie un azartiskākie absolventi un arī tagadējie skolnieki. Arī šogad tiks noskaidrots labākais sportists A.Grīvnieka 100 basketbola soda metienu izcīņā, kā arī izcīnīts ceļojošais Absolventu kauss basketbolā(Absolventu kausa 2016 gada nolikums).
Šogad Žetona vakars – 6.februārī plkst.18.00. Gaidīsim Jūs visus šajā svētku vakarā un aicinām piederību savai skolai paust ar Žetona piespraušanu! Būsim savstarpēji saprotoši un virsdrēbes atstāsim skolas garderobē, kā arī respektēsim skolas iekšējās kārtības noteikumus.
Lūdzu savlaicīgi uzrakstiet iesniegumus par kabineta izmantošanu (iesnieguma veidlapa Žetona vakaram 2016) skolas kancelejā vai atsūtot uz e-pastu skola@png.edu.lv līdz 03.02.2016. plkst.17.00.
zetona-vakars-afisa-2016 afisa_soda_metieni-2016 afisa_absolventu-kauss-2016

Barikāžu atceres pasākums

uguns20.janvārī – 1991.gada barikāžu aizstāvju atceres dienā, lai atcerētos notikumus pirms 25.gadiem, Odzienas filiāles skolēni, skolotāji un vecāki pulcējās pie atmiņu ugunskura. Vietalviete Ausma Melbārde dalījās atmiņās par barikādēm. Ausmas kundze uz Rīgu devās 5 dienas pēc kārtas, lai sargātu televīzijas torni. Viņa ir saņēmusi barikāžu dalībnieku piemiņas zīmi.
3.klases skolnieces Enijas Lazdiņas mamma pirms 25 gadiem mācījās Pļaviņu novada ģimnāzijā. Kopā ar klasesbiedriem viņa devās uz Rīgu. Sinora Lazdiņa atcerējās cilvēku lielo vienotību un labestību.
Atmiņās daloties, cienājāmies ar tēju un garšīgiem pīrādziņiem.

Direktora vietniece izglītības jomā ģimnāzijas filiālē Odzienā Elita Freimane

PALDIES PAR TO, KA ESMU DZĪVS!

uguns1991. gada janvāra barikādes iezīmēja lūzuma punktu Latvijas vēsturē, kļūstot par Latvijas valstiskuma un neatkarības nosargāšanas kulmināciju. 20.janvāris – Barikāžu atceres diena. Vai esam aizdomājušies, ko šī diena nozīmē mums- Latvijas iedzīvotājiem?
Lai izprastu šo zīmīgo pasākumu Latvijas vēsturē, arī Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēni iesaistījās barikāžu 25.gadskārtas pasākumos.Visas nedēļas garumā vēstures un sociālo zinību mācību stundās bija iespēja klausīties skolotāju stāstījumā par šo notikumu, skatīties filmas, jautāt un pārdomāt- kāpēc tā notika? Vecāko klašu skolēniem , gatavojoties vēstures mācību stundām, bija dots uzdevums- intervēt kādu no sev pazīstamiem cilvēkiem, kurš ir piedalījies 1991.gada barikāžu dienās.

Lasīt vairāk.

Esam priecīgi par saviem sasniegumiem

IMG_20160124_132801Dažādu spēļu spēlēšana, piedalīšanās sacensībās, mūsu ikdienu padara aizraujošāku un interesantāku, tāpēc mēs – Pļaviņu novada ģimnāzijas šaha cienītāji svētdien, 24.janvārī devāmies uz Skrīveriem, lai piedalītos ceļojošā kausa turnīrā. Tajā sacentās šahisti no Aizkraukles reģiona. Starp sievietēm kausu ieguva Anita Seikovska, bet skolēnu grupā Kristapam Bērziņam(12.kl.) – 2.vieta, Edgaram Osipauskim(2.b kl.) – 3.vieta, atzinības ieguva Linards Lukss(4.b kl.) un Andis Daugavietis (6.b kl.)

Anita Seikovska, šaha pulciņa vadītāja.