PALDIES PAR TO, KA ESMU DZĪVS!

uguns1991. gada janvāra barikādes iezīmēja lūzuma punktu Latvijas vēsturē, kļūstot par Latvijas valstiskuma un neatkarības nosargāšanas kulmināciju. 20.janvāris – Barikāžu atceres diena. Vai esam aizdomājušies, ko šī diena nozīmē mums- Latvijas iedzīvotājiem?
Lai izprastu šo zīmīgo pasākumu Latvijas vēsturē, arī Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēni iesaistījās barikāžu 25.gadskārtas pasākumos.Visas nedēļas garumā vēstures un sociālo zinību mācību stundās bija iespēja klausīties skolotāju stāstījumā par šo notikumu, skatīties filmas, jautāt un pārdomāt- kāpēc tā notika? Vecāko klašu skolēniem , gatavojoties vēstures mācību stundām, bija dots uzdevums- intervēt kādu no sev pazīstamiem cilvēkiem, kurš ir piedalījies 1991.gada barikāžu dienās.

Lasīt vairāk.