Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Komandas gars ierindas skatē

karogs
Novembra mēnesis Latvijas vēsturē rakstīts zelta burtiem. Tas ir svēts mēnesis, jo novembrī dzimusi Latvijas valsts, novembra Brīvības cīņās atbrīvota no iekarotāju karaspēka. Kāds iet lāpu gājienā, cits iededz sveci, mēs visi piespraužam pie krūtīm Latvijas karoga lentīti- mums šis mēnesis ir nozīmīgs!
Arī Pļaviņu novada ģimnāzijā gatavojāmies šiem svētkiem! Savu attieksmi un prasmes mēs parādījām 11.novembra ierindas skatē, kura norisinās jau vairākus gadus. Tā ir pārtapusi par vienu no Pļaviņu novada ģimnāzijas tradīcijām, kad klase demonstrē prasmi nostāties taisnā rindā, soļot vienā ritmā, soļojot dziedāt kādu iedvesmojošu dziesmu. Disciplīna un komandas gars vieno visus, jo ierindas skates mērķis ir sekmēt skolēnu nacionālās un valstiskās identitātes veidošanos, stiprinot skolēnos patriotismu un radot iespējas to praktiski apliecināt.
To, cik precīzas ir komandas, un kā tās tiek izpildītas, cik esam vienoti un skanīgi, precīzi un raiti kopsolī- tas viss nepalika nepamanīts. Žūrija, kurā bija gan skolotāji, gan arī bruņoto spēku pārstāvji, izvēlējās labākos.Ar žūrijas sastāvu var iepazīties šeit
Gadiem ejot, ir redzama klašu izaugsme, centība un dotie žūrijas ieteikumi, kuri arī tiek ņemti vērā. Šajā dienā katrs no mums saprot- ja ir skaidri kritēriji un rezultāts, kas jāsasniedz, tad var strādāt mērķtiecīgi. Sacensību gars virza klasi, saliedē to. Tradicionāli ierindas skates noslēgumā jaunie skolas jaunsargi nodod zvērestu, un skandē devīzi ‘’Augsim Latvijai!” .Prieks , ka Latvijai aug jaunsargi , jaunieši, kuri izglītojas valsts aizsardzības jomā, patriotisma, pilsoniskās apziņas, biedriskuma, drošsirdības, fizisko spēju un disciplīnas sekmēšanā.
Ierindas skates rezultāti:
5-8. klašu grupā

3. vieta-6. b klase (71 punkts)
2.vieta-8.a klase (77 punkti)
1.vieta-8.b klase (78 punkti)
Ar 5.-8.klašu ierindas skates rezultātu kopvērtējumu var iepazīties šeit
9.-12. klašu grupā
3.vieta- 11. klase (76 punkti)
2.vieta- 12. klase (81 punkts)
1.vieta- 10. klase (85 punkti)
Ar 9.-12.klašu ierindas skates rezultātu kopvērtējumu var iepazīties šeit
Paldies visām klasēm par piedalīšanos, izturību, pacietību un ieguldīto darbu!
Paldies klašu audzinātājiem par uzmundrinājuma vārdiem, Jaunsardzes instruktoram virsleitnantam Imantam Kravalim par sadarbību un paldies žūrijai, kura mūs vērtēja!
Īpašais paldies skolai par mums sagādāto muzikālo dāvanu svētkos, bet grupai “Melanna” par lielisko dāvanas piepildījumu, skanējumu un atkaltikšanos!

Skolas preses ministrija

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu