Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Olimpiskā diena mūsu skolā un basketbola spēle Rīgā

Olimpiskā diena 2011 Pļaviņu novada ģimnāzijā

Mikus Briežkalns,

5.a klases sporta nodaļas vadītājs

25. septembris visā Latvijā un arī Pļaviņu novada ģimnāzijā bija pasludināts par Olimpisko dienu. Atstājot skolas grāmatas mājās un ģērbušies sporta tērpos, ieradāmies skolā. Laiks bija patīkams un saulains.
Vispirms tika pacelts karogs, tad visi kopā mazliet izvingrojāmies. Pēc mirkļa varēja sākties īstās sportiskās aktivitātes, par kurām bija parūpējušies mūsu skolas lieliskie sporta skolotāji Jānis Eiduks, Vita Brikmane un Ilva Aleksejeva. Tika spēlēts basketbols, savstarpējā spēlē 5.a klase uzvarēja 5.b klasi. Arī tāllēkšanā 5.a klase uzrādīja pārliecinoši labākos rezultātus. Tika mestas šautriņas un veikta stafete. Kopvērtējumā 1.vietu un iespēju apmeklēt basketbola kluba VEF spēli  Rīgā ieguva 5.a klase. Mazliet pārsteidzoši, bet dalīto 2.vietu ieguva 1.b klase un 12.klase.
Kopumā mūsu klase bija ļoti, ļoti priecīga par iegūto 1.vietu, jo varējām apmeklēt profesionālu basketbola spēli. Paldies par šo iespēju!
Svētdien, 4.oktobrī,  mēs, 5.a klase, kopā ar audzinātāju  devāmies uz basketbola kluba VEF Rīga sezonas atklāšanas spēli pret Ņižņijnovgorodu.  Spēle bija ļoti aizraujoša un interesanta, jo uzvarētājs tika noskaidrots tikai pēdējās minūtēs. Lai gan VEF komandai mazliet nepaveicās,  un viņi zaudēja, mūsu emocijas par aizvadīto maču bija pozitīvas. Bija ļoti patīkami atrasties zālē, kur cīnās slaveni basketbolisti, un just viņiem līdzi. Pēc spēles tikāmies ar VEF Rīgas spēlētājiem. Lai šāda iespēja mums būtu,  par to bija parūpējies mūsu skolas 2010.gada absolvents, žurnāla „Sporta Avīze” žurnālists Raimonds Gekišs. Paldies viņam par šo vienreizējo iespēju! Tika dalīti autogrāfi un uzņemti ”selfiji”. Pēc spēles ar patīkamām sajūtām devāmies mājās.
Paldies par šo lielisko iespēju visiem, kas mums palīdzēja nokļūt Rīgā: mūsu vecākiem, skolas administrācijai, domes izpilddirektoram, Unas un Samantas tēviem, kas „iejutās”skolotāju lomā un šoferim Oļegam!

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu