Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Pļaviņu novada ģimnāzijas deju kolektīvi XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju kolektīvu atlases skatē

Pēc rezultātu paziņošanas skatē 31.03.15.31.marts mūsu skolas dejotājiem un kolektīvu vadītājām  bija satraukuma un pārdzīvojumu pilna diena, jo tieši otrdien mūsu skolas trīs deju kolektīvi cīnījās par tiesībām piedalīties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.
Savu pirmo skati vismazākie dejotāji – 1.-2.klases deju kolektīvs aizvadīja, iegūstot II pakāpes diplomu, bet 7.-9.klašu deju kolektīvs ar “Ābrama polkas” un dejas “Man košas bantes, man košas lentas” izpildījumu izcīnīja 42.3 punktus un I pakāpes diplomu.
Vidusskolas dejotāji, sacentās ar vēl sešiem 10.-12.klašu dejotājiem no Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Skrīveriem, Vecbebriem. Sīvā konkurencē starp minētajiem kolektīviem mūsējie ir vislabākie -  tika iegūti 44,7 punkti un I pakāpes diploms.
Savās izjūtās un pārdomās par piedzīvoto un pārdzīvoto dalījās mūsu 7.-9.klašu un vidusskolas deju kolektīva dalībnieki:
“Man deju skatē patika piedalīties pašai, kā arī skatīties citu kolektīvu izpildītās dejas”

                                                                                     Kitija Smirnova, 7.a klase

“Deju skatē patika piedalīties un labi pavadīt laiku ar draugiem”

                                                                                       Betija Beāte Damberga , 7.a klase

“Patika tas, ka  visapkārt bija daudz saprotošu cilvēku”

                                                                                      Kristiāns Mūrmanis, 7.b klase

“Deju skatē man visvairāk patika milzīgās emocijas un satraukums uz skatuves”

                                                                                      Samanta Djubina, 8.a klase

“Man patika citu skaistās dejas, un tas, ka ieguvām I pakāpi”

                                                                                       Maksims Kotovičs, 7.b klase

“Man patika tas, ka es sajutu, ka no visām uzstāšanās reizēm, skates laikā sanāca vislabāk”

                                                                                        Mārtiņš Zeps, 7.b klase

“Izejot uz skatuves, bija jūtams satraukums, taču tas ir pavisam normāli, pārstāvot skolu šāda veida pasākumā. Par izdarīto esmu apmierināts, un, uzskatu, ka pēc vērtīga darba ir vērtīgs atalgojums”

                                                                                       Gints Kapteinis, 9.b klase

“Varētu teikt, ka satraukuma nebija nemaz, bet tomēr pirms pašas uzstāšanās tāds tomēr pārņēma. Visvairāk jau jāpasakās mūsu skolotājai Inetai Reiterei, kura mūsos ieguldīja tādu darbu, bez kura mēs diezin vai tiktu līdz I pakāpei”

                                                                                      Artūrs Mizāns, 9.b klase

“Man bija uztraukums pirms dejas, bet dejas laikā tas pazuda. Mani ļoti patika mūsu visu ieguldītais darbs mēģinājumos un skates laikā”

Oļegs Krists, 9.b klase

“Kad atrodies uz skatuves un dejo, tad vienmēr centies atdot no sevis visu. Ja mēģinājumā reizēm pārņem slinkums, tad skates laikā es dejoju ar maksimālu atdevi, un es zinu, ka tā ir ikvienam mūsu kolektīva dejotājam, jo tikai tāpēc mēs ieguvām I pakāpi, iegūstot 44,7 punktus. Dejot ar prieku, ar gandarījumu par to, ko daru, manuprāt, ir visu panākumu atslēga”

Viktorija MInajeva, 12.klase

“mežonīgs uztraukums pirms dejas. Pēc otrās gan mazāk. Kad paziņoja rezultātus un mūsu skolotāja mūs sajūsmā apskāva un teica: ”Mēs braucam uz Rīgu!” Pēc šiem vārdiem biju ļoti laimīgs… Bija liels prieks, ka mēs to paveicām! ”

Igors Babaks, 9.b klase

“Pirmo reizi mūžā nebija uztraukuma, bet kad dejojām, izbaudīju visu un pašam bija liels prieks dejot. Liels paldies jāpasaka mūsu vadītājai par to, ka mūs sagatavoja skatei!”

Artūrs Saulītis, 12.klase

“Visu dienu pirms skates mani bija pārņēmis tāds iekšējs satraukums, kas mani nepameta līdz pat mūsu iznākšanai uz skatuves. Tobrīd viss uztraukums pazuda kā nebijis. Man ir vislielākais prieks un gandarījums par mūsu iegūtajiem 44,7 punktiem, kas bija VISAUGSTĀKAIS rezultāts skatē vidusskolas deju kolektīvu grupā. Tas nozīmē, ka esam vislabākie savā reģionā. Dzirdot mūsu rezultātu ,sapratu, ka visi mēģinājumi bija to vērti, neskatoties ne uz ko. Man ir ļoti liels prieks  par mūsu paveikto, kā arī vēlos teikt milzīgu paldies mūsu vadītājai Inetai Reiterei par sagatavošanu skatei! ”

Renāte Djukareva, 11.klase

“Skates dienā iekšēji valdīja milzīgs uztraukums. Bailes no tā, ka viens sajaukts deju solis varētu būt STOP zīmē dalībai Dziesmu un deju svētkos. Arī smaidīt tādā brīdī nebija viegli, bet apzinājos, ka tas ir ļoti nepieciešams. Pavisam citas sajūtas valdīja rezultātu paziņošanas brīdī- uztraukums, bet nu jau savādāks. Brīdī, kad noskaidrojās, ka esam labākie visā rajonā, lika pamosties neslēptiem smaidiem mūsu sejās. Prieks un laime pēc tam valdīja visu atlikušo dienu, jo ticam , ka Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki kļūs par vienu no mūsu vasaras piedzīvojumiem!”

Jogita Kiseļeva, 11.klase

“Pēdējās nedēļas darbs un mēģinājumu skaits attaisnojās. Labākie rajonā… Pēc šiem vārdiem pat nesāp noberztās kājas. Prieks par izdarīto!”

Liene Lakstīgala, 10.klase

“Nekas nevar aizstāt tās neaprakstāmās prieka sajūtas, kas iet roku rokā ar lepnumu pārstāvēt mūsu skolu rajona līmenī, un nu jau cerams, ka arī XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. Es pats būtu gatavs liet sviedrus vēl tikpat daudzos mēģinājumos, lai tikai vēl reizi piedzīvotu tās izjūtas, kad deju skatē Aizkrauklē tika paziņots, ka esam ieguvuši 44,7 punktus, un esam labākie!”

Gvido Sirmais, 12.klase

 Turēsim īkšķus līdz 20.maijam, kad tiks paziņoti oficiālie rezultāti un nosaukti tie tautas deju kolektīvi, kuri piedalīsies XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos!

Direktores vietniece audzināšanas darbā Iveta Krastiņa

Vidusskolas deju kolektīvs 30.03.2015. Vidusskolas deju kolektīvs Aizkrauklē dziesmu svētku atlases skatē 30.03.15.

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu