Veselā vidē vesels es!

Daugmales pamatskolā no 21. Līdz 23. februārim notika Ekoskolu forums, kurā mūsu skolu pārstāvēja komanda no 7.b klases: Daniela Tīna Saviča, Viktorija Samanta Mateša, Letīcija Janoviča un Vineta Cukanova. Lai piedalītos forumā, komandai bija jāsagatavo mājas darbu: uz plakāta jāattēlo skolā rīkotās aktivitātes. Meitenes sagatavoja stāstījumu par septembrī notikušo enerģijas dienu. Forumā notika lekcijas par ekoskolu tēmām kā arī izglītojošo filmu vakars. Komandām bija jāparāda zināšanas par ekotēmām 10 radošajās darbnīcās. Skolēni piedalījās dažādās sportiskajās aktivitātēs, guva pozitīvas emocijas ,skatoties improvizācijas teātri, piedaloties muzikāli radošajā pasākumā un ekoballītē. Paldies domei, skolas administrācijai par sniegto atbalstu pasākuma apmeklēšanā kā arī Pļaviņu DM par sagādāto transportu. Esmu gandarīta, ka mūsu skola ir Ekoskolu saimē.

Anita Seikovska, ekopadomes locekle.