Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Olimpiskā diena 2013

Olimpiskā diena 2013, Pļaviņu novada ģimnāzija
Diāna Bariņa, Preses ministre

27.septembrī, jau trešo gadu pēc kārtas, mūsu skolā notika Olimpiskā diena. Šo pasākumu organizatori – Latvijas olimpiskā komiteja (LOK), popularizē veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, kas mūsu skolā jau ir ierasta un veiksmīga lieta. Šogad Olimpiskajā dienā visā Latvijā piedalījās 87 tūkstoši skolēnu 83 norises vietās.

Olimpiskās dienas sākums notika skolas stadionā plkst.9.30, kur pulcējās 1. – 12.klašu skolēni. Skanot LOK himnai, tika pacelts Olimpiskās dienas karogs, kuru mastā uzvilka 10.klases skolēni Marija Mičule un Miks Vilkaplāters. Tieši šogad bijām pagodināti ar Raimonda Bergmaņa ierašanos mūsu skolā un svinīgu uzrunu. Pēc uzrunas plkst. 10.00 visu klašu skolēni nostājās savās vietās un uzsāka kopīgu rīta vingrošanu, kuru tiešraidē translēja radio SWH.

Pēc vingrošanas sākās sacensības dažādās disciplīnās – tāllēkšana no vietas un ar ieskrējienu, stafete, velotrase, šautriņmešana, futbola un handbola mešana vārtos u.c.

Katra klase centās iegūt galveno balvu – iespēju noskatīties dzīvē Kontinentālās Hokeja līgas komandas Rīgas “Dinamo” mājas spēli šā gada oktobrī, LOK hanteli un citas piemiņas balvas.Sīvas cīņas un nepadošanās bija rādītājs par katras klases vienotību.

Olimpiskajā dienā uzvarēja 1.b klase, kura saņēma LOK hanteli un 24 biļetes uz Rīgas „Dinamo” hokeja spēli. Otro vietu ieguva 5.b klase. Trešo vietu ieguva 6.a klase. Ceturto vietu dalīja trīs klases – 6.b, 8.b un 12.klase. Domrakstu konkursā „Esam sportiska ģimene” uzvarēja 8.b klases skolniece Paula Sondore, bet zīmēšanas konkursā – 2.b klases skolniece Una Bērziņa. Arī Paula un Una ieguva biļetes uz hokeja spēli. Sirsnīgi apsveicam uzvarētājus!

Paldies visiem Olimpiskās dienas organizatoriem un dalībniekiem!

Olimpiskās dienas 2013 nolikums

Olimpiskās dienas konkursi
(vairāk informācijas par katru konkursu, uzklikšķinot virsū)

Zīmējumu konkurss (līdz 6. klasei ieskaitot)

Domrakstu konkurss (no 7. līdz 12. klasei)

Fotokonkurss

Videokonkurss

“Olimpiskā diena 2013″ rīta vingrošanas komplekss (youtube)

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu