Ķīmijas 54.valsts olimpiādes valsts posmā

olimpiāde 3.-4.aprīlī Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātē un Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē norisinājās Ķīmijas 54.valsts olimpiādes trešais posms. Novadu un pilsētu jeb 2.posma olimpiādē kopumā piedalījās 1213 skolēni, savukārt uz valsts olimpiādi tika uzaicināti 109 Latvijas skolēni, tajā skaitā arī divi mūsu skolas audzēkņi – Elvis Rubīns (12.b) un Juris Ernests Brūniņš (9.a).

VISC ir publicējis olimpiādes rezultātus. Ar lielu prieku varam atzīmēt, ka Elvis Rubīns šajā olimpiādē ir izcīnījis III pakāpes diplomu un bronzas medaļu. Sveicam Elvi un viņa skolotājus Māri Siliņu un Ivetu Briedi!

Paldies par ieguldīto darbu, gatavojoties olimpiādei, arī J.E.Brūniņam un skolotājai Ivetai Briedei.