Hokeja turnīrā “Arkāna kauss 2013″

Arkāna kauss 2013 Sestdien, 2.februārī, slidotavā pie Pļaviņu novada ģimnāzijas notika atklātais hokeja turnīrs “Arkāna kauss 2013”. Turnīru organizēja ģimnāzijas direktors Vladimirs Samohins, galvenais tiesnesis bija Guntars Bērziņš.
Turnīrā piedalījās 4 komandas: „Pingvīni”, „U-Mix”, „BL”, „Sarkanā mašīna”.
Sacensības ritēja ļoti spraigi, komandu atbalstītāji uzmundrināja spēlētājus un uzturēja cīņas garu.

Uzvaru turnīrā izcīnīja „U-Mix” komanda, kuras sastāvā bija Aivis Ščerbinskis (komandas kapteinis), Imants Klaucāns no Kokneses, pļaviņietis Aivars Bardovskis, aizkrauklietis Jevgēnijs Avdejevs, skrīverietis Vladimirs Samohins. 2.vietu, finālā saspringtā spēlē zaudējot komandai „U-Mix” ar rezultātu 3:4, izcīnīja komanda „BL”no Kokneses. Tās sastāvā bija Nauris Korklišs (komandas kapteinis), Kalvis Vaivads, Aigars Pusbārdnieks, Armands Komandieris.

3.vietu, spēlē par bronzas medaļām uzvarot ar 3:1, izcīnīja komanda ”Pingvīni”, kuras sastāvā bija pļaviņieši Arnis Lazda (komandas kapteinis), Krišs Knodze, Arnolds Rullis, Oļegs Prokozjuks, Raimonds Bērziņš, Guntars Siliņš, Emīls Balodis, Valdis Mičulis. 4. vieta – otrai pļaviņiešu komandai „Sarkanā mašīna”, kuras sastāvā bija Aleksandrs Kudiņš (kapteinis), Dmitrijs Voitjuļs, Andrejs Siliņš, Artūrs Saulītis, Mārcis Lazda, Vladislavs Parfjonovs.

Paldies komandām par atsaucību un spēles azartu! Paldies skolas darbiniekiem par labi sagatavoto ledu!
Uz tikšanos „Arkāna kausā 2014”!

Turnīra tabula un play-off:
tabula_priekssacikstes
tabula_play-off