Latvijas Jaunatnes Ziemas Olimpiādē

Latvijas Ziemas Jaunatnes olimpiāde, Pļaviņu novada ģimnāzija 12. un 13. februārī Ērgļos notika Latvijas Jaunatnes Ziemas Olimpiāde. Sals mūs nebiedēja, un tāpēc arī no Pļaviņu novada tur bijām ieradušies kuplā pulkā!
Ērgļu arodvidusskolas dienesta viesnīcā mums tika atvēlēta viena istabiņa mantu glabāšanai.

Pirmajā dienā norisinājās biatlona sacensības komandās un slēpošana brīvajā stilā. Piešaudes notika lielā aukstumā, tāpēc ieročus pielādēt drīkstēja treneri, kas citus gadus ir bijis aizliegts.

Pirmās dienas rezultāti.
Biatlonā
Inguss Baltābols, Marija Mičule un Artūrs Saulītis izcīnīja 1.vietu savā grupā.
Aleksandrs Patrijuks, Viktorija Pavļiva un Mareks Zenfs izcīnīja 4.vietu savā grupā.
Diemžēl izlaidām zelta medaļu 1998. – 1999.gada grupā, jo trešais brauciens netika nobraukts, jo skolēns nesekmības dēļ netika palaists uz sacensībām.

Distanču slēpošanā
Enia Kaņepēja izcīnīja godalgoto 2.vietu.

Otrajā sacensību dienā norisinājās biatlons individuāli un klasikas slēpojumā.
Šī diena nu jau šķita nedaudz siltākā, bet bez biezās jakas uz piešaudi nevarēja aiziet.
Tāpat kā pirmajā dienā ieroču pielādēšana palika treneru ziņā.

Otrās dienas rezultāti
Biatlonā

Marija Mičule ieguva godalgoto 1.vietu
Inguss Baltābols ieguva 2.vietu.
Diāna Bariņa ieguva 3.vietu.
Mareks Zenfs ieguva 4.vietu.

Klasikas slēpojumā
Enia Kaņepēja izcīnīja godalgoto 3.vietu.

Daži vārdi no dalībnieku puses par sacensībām

Marija Mičule: „Sacensības notika ļoti labos apstākļos – trases bija labi izplānotas un viss bija labi organizēts. Prieks bija gan par rezultātiem, gan par labi pavadīto laiku komandas lokā. Ļoti iepriecināja tas, ka sacensību laikā atbalstīja gan komandas biedri, gan treneris. Interesanta bija apbalvošana, jo tajā mums par godu uzstājās novadnieks Didzis Bardovskis un balvas pasniedza arī no mūsu pašu puses nākušais Raimonds Bergmanis.”

Ilona Višņakova: „Man ļoti patika šīs sacensības. Trase bija labi pārdomāta, taču likās pārāk grūta.”

Inguss Baltābols: „Abas dienas mūs ar aukstumu nežēloja. Trases likās diezgan normālas – ne pārāk vieglas, ne pārāk grūtas. Ļoti priecājos par savu iegūto vietu.”