Mazās matemātikas universitātes nodarbība

Neklātienes matemātikas skola 4. februārī Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes (LU FMF) telpās, Zeļļu ielā 8, notiks Mazās matemātikas universitātes (MMU) trešā nodarbība. Šajā nodarbībā LU FMF asocitētais profesors Andrejs Cibulis stāstīts par dažādām matemātikas īpatnībām un spēlēm, kā arī LU FMF doktorante Aija Cunska ziņos par matemātiskās indukcijas metodi.

Reģistrēšanās nodarbībai notiks LU FMF 1. stāva gaitenī un sāksies plkst. 10:30. Nodarbība ilgs no plkst. 11:00 līdz 15:00. Starp nodarbības daļām ir paredzēta neliela pauzīte, kuras sarūpēšanā šoreiz atbalstu sniegs arī FAZER.

Lai pieteiktos MMU 3. nodarbībai, jāaizpilda elektroniskā pieteikšanās forma LU A. Liepas Neklātienes matemātikas skolas mājas lapā. Uz nodarbību jāpiesakās laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Avots: fizmati.lv