2.–4.klašu koru skates “Tauriņu balsis” 2.kārtā

O. Krasutina, mūzikas skolotāja

Piektdien, 6. maijā, Jelgavas 4. vidusskolā notika 2. – 4.klašu koru skates “Tauriņu balsis” 2.kārta, kurā piedalījās 19 labākie Zemgales reģiona sākumskolu kori. Mūsu koris skatē izpildīja trīs dziesmas: “Dziesmiņa par skolas somu” (J.Ļūdens,G.Račs), “Visi vēji” (R.Pauls, Rainis), “Sidrabiņa upi bridu” (latviešu tautasdziesma J. Graubiņa apdarē).

Koru sniegumu vērtēja virsdiriģenti no Rīgas – A. Platpers, R. Platpere, R. Vanags. Pļaviņu novada ģimnāzijas 1. – 4.klašu koris tika novērtēts ar 2.pakāpes diplomu, saņemot 37,3 punktus.

Liels paldies kora dalībiekiem par centību un izturību gatavošanās posmā un skatē, paldies diriģentei O.Krasutinai un koncertmeistarei S. Vilkaplāterei par ieguldīto darbu!