Fotografēšanās
Fotografēšanās 2. maijā
LAIKS | ATBILDĪGAIS | |
8.25 | 1. – 4.klašu koris | O.Krasutina |
8.35 | 5.a | I.Bicāla |
8.50 | 1.a | I.Baginska |
9.10 | 6.a | I.Ozoliņa |
9.30 | 7.a | J.Ozola |
9.50 | 1.b | S.Fišmeistare |
10.10 | 9.a | R.Jakovļeva |
10.30 | 12.b | S.Stučka |
10.50 | Svešvalodu olimpiāžu dalībnieki (tie, kuriem ir godalgotas vietas vai atzinības) | I.Ozoliņa |
11.00 | Matemātikas, informātikas olimpiāžu dalībnieki (tie, kuriem ir godalgotas vietas vai atzinības) | I.Ņikiforova, A.Lazda |
11.10 | 2.a | V.Platgalve |
11.30 | 4.a | I.Lazda |
11.50 | Dabaszinību mācību priekšmetu olimpiāžu dalībnieki (tie, kuriem ir godalgotas vietas vai atzinības) | V.Kuzmovs, M.Siliņš, L.Rozenberga |
12.00 | Latviešu valodas olimpiāžu dalībnieki (tie, kuriem ir godalgotas vietas vai atzinības) | V.Rulle |
12.10 | Vēstures olimpiādes dalībnieki (tie, kuriem ir godalgotas vietas vai atzinības) | I.Krastiņa |
12.20 | Reģionālo olimpiāžu dalībnieki (tie, kuriem ir godalgotas vietas vai atzinības) | Māc.pr.skolotāji |
12.30 | Valsts olimpiāžu dalībnieki | Māc.pr.skolotāji |
12.40 | Sākumskolas olimpiāžu dalībnieki (tie, kuriem ir godalgotas vietas vai atzinības) | I.Lazda |
12.50 | Skolēnu līdzpārvalde un konsultanti | L.Ivanova, A.Lukss |
13.20 | SK, karjera | A.Lasmane |
13.50 | 12.a | A.Seikovska |
14.20 | 9.b | V.Rulle |
14.50 | 10.b | A.Bērziņa |
15.20 | SKOLOTĀJU KOLEKTĪVS | L. Ivanova, skolotāji |
15.50 | Sportisti | J.Eiduks, V.Brikmane |
16.10 | Jaunsardze | I.Kravalis |
Fotografēšanās 3. maijā
LAIKS | ATBILDĪGAIS | |
8.15 | SKOLAS KOPĪGAIS FOTO | Kl.audzinātāji, L.Ivanova |
8.30 | 3.b | K.Balode |
8.50 | 3.a | I.Reitere |
9.10 | 4.b | S.Meldere |
9.30 | Sākumskolas skatuves runas pulciņš | S.Meldere |
9.40 | Sākumskolas ansamblis | K.Balode |
9.50 | 8.a | M.Skrabutena |
10.10 | 2.b | G.Balodis |
10.30 | 2.c | I.Kupča |
10.50 | 7.b | I.Luksa |
11.10 | 11.b | V.Miķelsone |
11.30 | 3.kl.deju kolektīvs | I.Reitere |
11.50 | 5.b | I.Upeniece |
12.10 | 6.b | I.Titova |
12.30 | Vidusskolas koris | A. Siliņa |
13.00 | 8.b | A.Rogāle |
13.30 | 11.a | O.Onckule |
14.00 | 10.a | I.Krastiņa |