2.-4.klašu koru skatē “Tauriņu balsis”

Piektdien, 15.aprīlī, Pļaviņu novada ģimnāzijā notika 2.-4.klašu koru skates “Tauriņu balsis” 1.kārta. Koris skatē izpildīja trīs dziesmas: “Dziesmiņa par skolas somu” J.Ļūdens,G.Račs, “Zeltītās vasaras” R.Pauls, Rainis, “Ziedonis” L.Celma,K.Vērdiņš.

Kori vērtēja kompetenta žūrija – Pļaviņu Mūzikas skolas direktors Jānis Ludbergs, Pļaviņu novada kora “Loreleja” diriģente Staņislava Kalniņa, Pļaviņu novada kultūras centra vadītāja Astrīda Davidova.

Pļaviņu novada ģimnāzijas 2.-4.klašu koris tika novērtēts ar 2.pakāpes diplomu, saņemot 37,6 punktus un izvirzīts dalībai koru skates 2.kārtā, kas 6.maijā notiks Jelgavā. Atliek sagaidīt uzaicinājumu un lai veicas kora dalībniekiem un diriģentei O.Krasutinai!