Erudīts 5. klasēm

L. Ivanova

27.novembrī skolēnu līdzpārvaldes izglītības ministrija rīkoja pasākumu 5.klašu skolēniem „Vai esi gudrāks par sākumskolēnu”. Pasākumā piedalījās septiņi 5.b klases skolēni ar audzinātāju I. Titovu un arī viena bērna vecāku. Pasākums norisēja patīkamā gaisotnē, kur visiem pasākuma dalībniekiem nācās atbildēt uz dažādiem jautājumiem, kas tika apkopoti no latviešu valodas, literatūras, matemātikas, sporta, mūzikas un dabaszinību mācību priekšmetiem. Visgrūtāk gāja ar sporta jomas jautājumiem. Konkursa noslēgumā dalībniekiem bija jāatbild uz 5 jautājumiem par mūsu skolu.

Konkursa rezultātā prieks bija secināt, ka visi dalībnieki ir gudrāki par sākumskolēnu, bet godalgotās vietas ieguva:
1.v. – Vivita Koleda
2.v. – Liene Lakstīgala
3.v. – Diāna Pauniņa
Atzinība – Raivis Andersons

Ļoti žēl, ka ar savu līdzdalību pasākumu neatbalstīja 5.a klase ar savu klases audzinātāju.
Liels paldies pasākuma organizatorei Ritai Lazdai un palīgam Žanetei Vingrei.