Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Sveicam absolventus

PuķesSveicam mūsu 12., skolu absolvējot!

12.a klasi, audzinātāja Velta Rulle:
Uldi Borski, Dāvi Dzenīti, Kristapu Freimani, Sintiju Gabranovu, Kalvi Gredzenu, Agnesi Gromovu, Iritu Grozu, Lailu Gutki, Līgu Kozlovu, Mārci Kupču, Aneti Lasmani, Aleksandru Orlovski, Katrīnu Rulli, Andi Spuli, Arvi Stučku, Ilutu Vilandi, Dairi Zālīti, Evu Žildi.

12.b klasi, audzinātājs Māris Siliņš:
Aiju Bērziņu, Madaru Dūmiņu, Signi Gravāni, Kristīni Kaļvu, Līgu Langenfeldi, Sandri Ludbergu, Kristapu Medni, Tomu Mežapuķi, Pēteri Ņikiforovu, Ritu Ostruško, Margaritu Purvinsku, Renāti Smeķi, Ivetu Soņecu, Jurģi Stalažu, Anitu Šķinumu, Aivaru Upīti, Imantu Upīti, Jāni Zaikovu, Renāti Zaltāni, Kasparu Zaltānu.

12.c klasi, audzinātāja Tatjana Starčenko:
Andreju Koroļkovu, Aleksandru Kostinu, Olgu Maksimovu, Karīnu Maslobojevu, Vadimu Mežecki, Denisu Pogodinu, Jevgēniju Serdjukovu, Margaritu Sevastjanovu, Anatoliju Vasiļjevu.

Veiksmes Jums, pa lielākiem Dzīves ceļiem staigājot!

Sveicam mūsu 9. klašu beidzējus ar sekmīgu pamatizglītības iegūšanu un pirmo lielo izvēli – turpināt mācības vidusskolā vai mācīties kādam arodam!

9.a klase, audzinātāja Ilze Titova:
Inita Abitkina, Edgars Aizporietis, Zane Belostocka, Viesturs Dzenis, Evija Gulbe, Sandis Janovičs, Aivars Kravcovs, Kristīne Ludberga, Sandija Nereta, Toms Sirmais, Daiga Skrimble, Mārtiņš Šmits, Santa Upeniece, Jānis Upmalis.

9.b klase, audzinātāja Olita Onckule:
Anna Avotiņa, Toms Cišs, Vadims Čulkovs, Lelde Dudare, Toms Fišmeistars, Eva Gredzena, Anastasija Krasutina, Jogita Kupča, Agnese Laizāne, Jānis Norvaišs, Jānis Ozoliņš, Aleksandrs Patrijuks, Vitālijs Pužinskis, Kaspars Rūtiņš, Ralfs Utāns, Diāna Valdemāre, Lorena Višņakova, Karina Zagorska, Edgars Zaleskis, Matīss Zvejsalnieks.

9.c klase, audzinātāja Armanda Lasmane:
Anete Freija, Viktorija Garina, Zintis Glods, Linda Gregersone, Jevgenijs Grigorjevs, Jānis Gutkis, Alise Jermakova, Zane Kažus, Dace Kozlova, Ieva Krastiņa, Rolands Krastiņš, Inga Lakstīgala, Jānis Mežāks, Linda Milsone, Demjans Narubins, Imants Pielis,
Dana Ševčonoka, Jana Ševčonoka, Jānis Škapars, Toms Pēteris Upītis, Krista Vītola, Valters Ziners, Elīna Žukova.

9.d klase, audzinātāja Tatjana Zagorska:
Artems Hromenkovs, Sergejs Jeršeslavcevs, Veronika Koroļkova, Natālija Kostina, Aļona Krivašonoka, Maksims Sakovičs, Eleonora Stepanova, Nellija Trokša, Eduards Vepriks, Iļja Zaharcovs.

2009. gada 9. klašu izlaidums