4.klašu olimpiāde

Sākumskolas MK vadītāja Ilona Lazda

7.aprīlī, kad pārējie skolēni priecājās par silto pavasara sauli, pirmo taureni un skolēnu brīvdienām, četri sākumskolas 4. klašu audzēkņi, piedalījās Aizkraukles rajona latviešu valodas un matemātikas olimpiādēs. Tie bija: Aleksandrs Jermakovs, Sigita Gavare, Vivita Koleda, Liene Lakstīgala.

Sākumskolas kolektīvs lepojas ar sasniegtajiem rezultātiem. Matemātikas olimpiādē 22 skolēnu konkurencē Sigita Gavare ieguva 3.vietu. Latviešu valodas olimpiādē 19 skolēnu konkurencē 3. vieta Vivitai Koledai.

Priecājamies kopā ar audzēkņiem. Paldies par kvalitatīvu darbu un skolēnu sagatavošanu šīm olimpiādēm viņu audzinātājiem Vinetai Platgalvei un Gintam Balodim. Paldies arī skolēnu vecākiem par sniegto atbalstu un sapratni.