Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Erudīts 2009

Erudīts 2009Skolotājs Aldis

Piektdien, 27. martā, notika konkurss “Erudīts” vidusskolēniem, kurā piedalījās 24 vidusskolēni.

Bez tradicionāli skolotāju sagatavotiem jautājumiem un uzdevumiem sociālajās zinībās, mākslā, svešvalodās, matemātikā, ķīmijā, ģeogrāfijā, bioloģijā, mūzikā un sportā, šoreiz savus jautājumus piedāvāja arī sākumskolas skolotāji,- tie tika piedāvāti konkursa pirmajā kārtā “Vai esi gudrāks par 2.klasnieku?”

Pirms pēdējās kārtas nedaudz atrāvusies iegūto punktu ziņā bija Iveta Soņeca ar 70 punktiem, kurai sekoja Anita Šķinuma un Kaspars Zaltāns ar 63 punktiem, Viesturs Mauliņš, Kristaps Freimanis un Renāte Smeķe ar 61 punktu, kuriem cieši sekoja vēl vairāki erudīti.

Sekojot šī mācību gada tendencēm tehnoloģiju izmantošanā skolā, šoreiz pēdējās kārtas tests bija veicams uz pultīm. Tas šoreiz bija īsts maratontests, jo pavisam bija jāatbild uz 91 jautājumu par latviešu valodu, bibliotēkā uzzināmo, bioloģiju, krievu un vācu valodu un sportu.

Pēc rezultātu apkopošanas izrādījās, ka – ir divas pirmās vietas: Anitai Šķinumai un Ivetai Soņecai (118 punkti). Sveicam! :)
Ļoti tuvu bija gan 2. vietas ieguvējs Kaspars Zaltāns (117 punkti), gan 3. vietā esošais Viesturs Mauliņš (116 punkti) un pārējie lieliskajā sešiniekā iekļuvušie – Kristaps Freimanis (114 punkti) un Sabīne Auziņa (113 punkti).

Paldies visiem dalībniekiem! Paldies skolotājiem, kuri bija sagatavojuši interesantus uzdevumus!

Tiekamies nākošajā gadā!