Olimpiādes februārī

28. februārī rajona vizuālās mākslas olimpiādē Laura Sēle (3.a) ieguvusi 1. vietu (skolotāja I. Baginska), Marta Kupča (2.a) – atzinību (skolotāja I. Lazda), Aleksandrs Krasutins (10.b) – 2. vietu, Jolanta Sirmā (8.c) – atzinību (skolotāja A. Rogāle)

27. februārī notika rajona ģeogrāfijas olimpiāde. Tajā Viesturam Mauliņam (11.b) – 1. vieta un Uldim Borskim (12.a) – 1. vieta. Uldis Borskis ir izvirzīts piedalīties valsts olimpiādē. Skolotāja Veronika Timoškāne

27. februārī notika rajona informātikas olimpiāde, kurā Dīna Zariņa (7.b) izcīnīja atzinību. Skolotāja Evita Valdberga

20. februārī rajona krievu valodas olimpiādē Jelizavetai Feoktistovai (8.a) – I vieta, Viktorijai Grugulei (8.c) – I vieta, Jūlijai Delikatnajai (8.a) 2. vieta. Skolotāja Rita Jakovļeva
Jevgēnijam Jurkevičam (8.b) – atzinība. Skolotāja Ilga Morozova

20. februārī rajona matemātikas olimpiādē Lindai Osītei (8.c) – 2. vieta. Skolotāja Ilze Titova.
Dīnai Zariņai (7.b) – 3. vieta un Gunai Pujātei (7.b) – 3. vieta. Skolotāja Vija Miķelsone.

18. novembrī rajona politikas un tiesību olimpiādē Kristapam Mednim (12.b) – 1. vieta, Raimondam Gekišam (11.b) – 2. vieta un Ilutai Vilandei (12.a) – atzinība. Skolotāja Edīte Kupča.

17. februārī rajona dabaszinību olimpiādē 6. klasēm Gvido Sirmajam (6.a) 3. vieta. Skolotāja Evita Siliņa

16. februārī vācu valodas novada olimpiādē 8. klases skolniecei Lienai Čipānei (8.b) atzinība. Skolotāja Ilze Seipule

13. februārī notika rajona matemātikas olimpiāde 9.-12. klasēm.
Tajā Diānai Valdemārei (9.b) – 2.vieta, Karīnai Salietei (10.b) – atzinība;
Baibai Vaivadei (10.b) – 1.vieta, Viktorijai Blitsonei (10.b) – atzinība
. Skolotāja Vija Miķelsone.
12. klašu grupā Signei Gravānei (12.b) – 2.vieta, Kristīnei Kaļvai (12.b) – 3.vieta. Skolotāja Ira Ņikiforova.

10. februārī notika rajona vēstures olimpiāde. Tajā
Zane Kažus 9.c klase – I vieta, Linda Gregersone – 9.c II vieta, Rolands Krastiņš – atzinība, Kaspars Zaltāns – I vieta, Madara Dūmiņa III vieta.
Skolotāja Iveta Krastiņa.

9. februārī notika rajona latviešu valodas olimpiāde 11.-12.klasēm. Tajā atzinību ieguva Kristīne Kaļva (12.b).
Skolotāja: Armanda Lasmane.

6. februārī notika rajona programmēšanas olimpiāde. Tajā 1. vieta Pēterim Ņikiforovam (12.b).
Skolotājs: Aldis Lazda

5. februārī notika rajona ķīmijas olimpiāde. Tajā 1. vieta – Rolandam Krastiņam (9.c), 2. vieta – Anita Šķinuma (12.b), atzinības – Arita Lukss (10.b), Madara Dūmiņa (12.b).
Skolotājs: Māris Siliņš