Žetona vakars 2009

Direktora vietniece Lana Ivanova

2009.gada 7.februārī Marijas Brimmerbegas Pļaviņu vidusskolā notika Žetona vakars. Šogad šajā vakarā skolas simbolu – žetonu saņēma 51 divpadsmitās klases skolēns. Šiem jauniešiem skolā ir palikuši tikai daži mācību mēneši, karstais eksāmenu, ieskaišu laiks… un izlaidums. Ikviens no Jums dosies iekarot savas dzīves virsotnes, bet ik gadu, februāra pirmajā sestdienā, ikviens tiks gaidīts skolā, lai pakavētos atmiņās, satiktu senus draugus, skolotājus.

Šogad skolā Žetona vakarā viesojās (reģistrējās) 291 gan Marijas Brimmerbergas Pļaviņu vidusskolas, gan Pļaviņu ģimnāzijas, gan Pļaviņu vidusskolas absolventi.

Prieks par kopā pavadīto vakaru, jaukiem divpadsmito klašu priekšnesumiem un balli, kurā varēja deju ritmos atpūsties ikviens vakara dalībnieks.

Paldies divpadsmito klašu audzinātājiem par ieguldīto darbu priekšnesumu sagatavošanā! Lai pietiek spēka un izturības līdz izlaiduma ballei!

Tiksimies nākamgad – Žetona vakarā!