Erudīts 2008 5. klasēm

Erudīts 2008 5. klasēmSkolas izglītības ministre Ieva Žukova

5. decembrī mūsu skolā notika konkurss 5.klasēm “Erudīts- 2008″. Pasākumā piedalījās 6 komandas. Spraigā sacensībā tika noskaidrota erudītākā, attapīgākā komanda. Skolēni pārbaudīja savas radošās prasmes, zināšanas, fizisko sagatavotību, atraktivitāti. Par gada erudītiem kļuva komanda ar nosaukumu “Labākie ir gudrākie”, komandas kapteine – Ildze Vīksna, dalībnieki – Ieva Skrabutena, Megija Damberga, Mareks Fedosejevs.

Otro vietu ieguva meiteņu komanda “LISD”, kapteine – Sandra Činka, dalībnieki – Laima Kaimiņa, Ilona Višņakova, Diāna Polgina.
Trešajā vietā bija komanda “Asprātīgais četrinieks”, kapteine – Madara Liepiņa, dalībnieki – Karīna Matīsa,Juris Ernests Brūniņš,Dinārs Vībāns.

Paldies visiem dalībniekiem, klašu audzinātājām un pasākuma organizēšanas darba grupai.