Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Tikšanās ar Rīgas Dinamo spēlētājiem

Dinamo RīgaCeturtdien, 16. oktobrī, sadarbībā ar Rīgas Dinamo fanu klubu mūsu skolā notika tikšanās ar Rīgas Dinamo un Latvijas hokeja izlases vienu no labākajiem aizsargiem Oļegu Sorokinu, Rīgas Dinamo fanu kluba vadītāju Uģi Purviņu un pāris fanu kluba biedriem. Šī bija pirmā šāda fanu kluba rīkotā tikšanās hokeja līdzjutējiem ar kāda hokejista vai hokejistu piedalīšanos. Diemžēl šoreiz uz tikšanos nevarēja ierasties vēl kāds Rīgas Dinamo spēlētājs, jo nākamajā dienā agri no rīta (ap 3 naktī) komanda dodas ceļā savā kārtējā izbraukuma spēļu tūrē.
Klātesošajiem bija iespēja klausīties interesantajā Oļega Sorokina stāstījumā, uzdot jautājumus un atbildēt uz dažādiem ar hokeju un Rīgas Dinamo hokejistiem saistītiem jautājumiem, iegūstot dažādus suvenīrus (hokeja ripas, fanu kluba cepurītes) ar dažādu mūsu spēlētāju autogrāfiem. Pēc tikšanās bija iespēja iegūt Oļega Sorokina autogrāfu,- gribētāju bija daudz!

Vairāk kā stundu ilgā tikšanās aizskrēja nemanot.

Tikšanās beigās fanu kluba vadītājs dāvināja iespēju 20 klātesošajiem 24. novembrī doties uz Rīgas Dinamo spēli pret Toljati Ladas komandu. Kuri no klātesošajiem dosies, to noteiks izloze.

Īsi par Rīgas Dinamo.

“Dinamo Rīga” oficiāli reģistrēta 2008. gada 3. aprīlī. “Dinamo Rīga” galvenais mērķis ir izveidot hokeja komandu, kura piedalīsies “Kontinentālajā hokeja līgā”.

Ģenerālmenedžeris: Normunds Sējējs.
Galvenais treneris: Jūliuss Šuplers.
Trenera asistenti: Miroslavs Miklošovičs, Artis Ābols.

Dinamo komandai ir fārmklubs – Rīga 2000, kura šogad piedalās Baltkrievijas atklātajā čempionātā.

2005. gadā uz četrkārtējo Latvijas hokeja čempionu HK “Rīga 2000″ bāzes ir dibināta hokeja skola “Lūši”, kurā darbs ar jaunajiem hokejistiem notiek sertificētu treneru uzraudzībā. “Lūšu” mērķi ir izveidot bērnu un jauniešu sporta klases hokejā ar ripu sākot no sākuma sagatavošanas grupām /5-6 gadīgiem/ bērniem līdz sporta meistarības pilnveides grupām /18 gadīgiem/ jauniešiem.