Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Skolas padome

Skolas padomes sastāvs 2020./2021. mācību gadā

Skolas padomes priekšsēdētāja: Sinora Lazdiņa, tālr.:28375164, e-pasts: nakotnes484@inbox.lv

Vecāki: Zane Steprāne, Liene Kārkla, Santa Rimeiķe, Vita Spule, Gita Roziņa, Irita Groza, Ilze Dambe, Inese Rāviņa, Intars Teterovskis, Ilze Sekere, Eva Zeipe-Mača, Kristaps Mednis, Gunita Dambe, Elīna Klintsone, Marina Širokova, Linda Reizniece, Elita Kaņepēja, Arnis Melderis, Aiga Daugaviete, Iveta Priede

Skolotāji: Jolanta Nīcgale, Ira Ņikiforova, Inga Baginska, Mārīte Skrabutena, Anita Seikovska, Ilze Luksa

Pašvaldības pārstāvis: Silga Stučka

Skolēni: Elīza Luksa, Evelīna Paula Ķerķe, Raivo Jankuns, Viviāna Nikaļuka, Kate Kondrāte, Raivo Kaņepējs

2020. gada 13. oktobra Skolas padomes lēmumi

Ar 2020. gada 13. oktobra Skolas padomes sanāksmes lēmumiem var iepazīties šeit.

2020. gada 27. maija Skolas padomes lēmumi

Ar 2020. gada 27. maija Skolas padomes sanāksmes lēmumiem var iepazīties šeit.

2020. gada 25. februāra Skolas padomes lēmumi

Ar 2020. gada 25. februāra Skolas padomes sanāksmes lēmumiem var iepazīties šeit.

Skolas padomes sastāvs 2019./2020. mācību gadā

Skolas padomes priekšsēdētāja: Nora Osipauska, tālr.: 27173449,
e-pasts: nora.osipauska@tvnet.lv

Vecāki: Lauris Saliņš, Vita Spule, Irita Groza, Una Ūbele, Arita Ūdre,Intars Teterovskis, Ilze Sekere, Ērika Cielava, Agnese Rudzīte, Andris Zeps, Elīna Klintsone, Sinora Lazdiņa, Tatjana Zagorska, Linda Reizniece, Edīte Leitlante, Santa Rimeiķe, Arnita Aizporiete, Aiga Daugaviete, Iveta Priede, Elita Kaņepēja, Dace Vīksne-Sarkanā

Skolotāji: Ilze Luksa, Jolanta Nīcgale, Ira Ņikiforova, Laura Avotiņa, Mārīte Skrabutena, Anita Seikovska

Pašvaldības pārstāvis: Silga Stučka

Skolēni: Elīza Luksa, Viviāna Nikaļuka, Enia Kaņepēja, Karīna Davidova, Kitija Smirnova

2019. gada 26. marta Skolas padomes lēmumi

Ar 2019. gada 26. marta Skolas padomes sanāksmes lēmumiem var iepazīties šeit.

Skolas padomes sastāvs 2018./2019. mācību gadā

Skolas padomes priekšsēdētāja: Nora Osipauska, tālr.: 27173449, e-pasts: nora.osipauska@tvnet.lv

Vecāki: Iveta Grantiņa, Irita Groza, Una Ūbele, Arita Ūdre, Intars Teterovskis, Ilze Sekere, Gunta Eriksone, Kristīne Liepiņa, Gunita Dambe, Nora Osipauska, Sinora Lazdiņa, Liene Grosberga, Linda Reizniece, Edīte Leitlante, Santa Rimeiķe, Arnita Aizporiete, Laila Pitjukeviča, Ilze Zilvere, Iveta Priede, Elita Kaņepēja, Dace Vīksne-Sarkanā, Ginta Buševica

Skolotāji: Jolanta Nīcgale, Ira Ņikiforova, Laura Avotiņa, Mārīte Skrabutena, Anita Seikovska

Pašvaldības pārstāvis: Silga Stučka

Skolēni: Viviāna Nikaļuka, Enia Kaņepēja, Laine Liepiņa, Hugo Vīksne-Sarkanais, Kitija Smirnova, Letīcija Janoviča

Skolas padomes sastāvs 2017./2018.m.g.

Skolas padomes priekšsēdētāja: Nora Osipauska, tālr.: 27173449,
e-pasts: nora.osipauska@tvnet.lv

Vecāki: Guntis Džeriņš, Arita Ūdre, Intars Teterovskis, Ilze Sekere, Gunta Eriksone, Kristīne Liepiņa, Jānis Jaudzems, Nora Osipauska, Sinora Lazdiņa, Ilze Gregersone, Linda Reizniece, Edīte Leitlande, Ilgonis Placēns, Arnita Aizporiete, Laila Punāne, Aigars Lukss, Ligita Vildava, Iveta Priede, Dace Daiļida, Ilze Rūciņa-Vējiņa, Ginta Buševica, Ina Abramova

Skolotāji: Iveta Krastiņa, Armanda Lasmane, Sandra Fišmeistare, Kristiāna Balode, Iveta Briede

Pašvaldības pārstāvis: Silga Stučka

Skolēni: Gints Kapteinis, Kitija Smirnova, Samanta Seliverstova, Samanta Djubina, Guna Elīte, Alīna Kačkāne

 

Skolas padomes 28.02. sanāksmes lēmumi

Ar 28.02. Skolas padomes sanāksmes lēmumiem var iepazīties šeit.

afisa-zibakcija