Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: dabaszinātnes

Uzaicinājums uz DZM neklātienes konkursa noslēguma kārtu

Regulāri piedaloties LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra (DZM IC) organizētajā neklātienes konkursā par dabaszinātnēm un matemātiku skolēniem, Pļaviņu novada ģimnāzijas Odzienas filiāles 7.e klases skolniece Krista Dūmiņa iekļuvusi starp 35 veiksmīgākajiem konkursantiem, kas uzaicināti uz konkursa noslēguma kārtu – 11. maijā Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātē.

Apsveicam!

Par konkursu

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs laikā no 16. janvāra līdz 22. aprīlim organizēja virtuālu konkursu 7. – 9. klašu skolēniem. Konkurss trīs mēnešu garumā katru nedēļu interneta vietnē www.dzm.lu.lv pulcināja no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām. Konkursanti atbildēja uz āķīgiem un neierastiem jautājumiem ķīmijā, fizikā, bioloģijā un matemātikā, reizē papildinot savas zināšanas, raisot interesi par eksaktajiem mācību priekšmetiem un attīstot prasmi analizēt informāciju.

Aizraujošs virtuāls konkurss skolēniem

Dabas zinātnes un matemātika, Pļaviņu novada ģimnāzijaTurpinot ESF projekta „Dabaszinātnes un matemātika” aizsākto tradīciju, jaunizveidotais Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs laikā no 2012. gada 16. janvāra līdz 22. aprīlim organizē virtuālu konkursu 7. – 9. klašu skolēniem. Konkurss katru nedēļu interneta vietnē www.dzm.lu.lv pārbaudīs un papildinās skolēnu zināšanas par ķīmiju, fiziku, bioloģiju un matemātiku, aicinot atbildēt uz āķīgiem un neierastiem jautājumiem.