Uzaicinājums uz DZM neklātienes konkursa noslēguma kārtu

Regulāri piedaloties LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra (DZM IC) organizētajā neklātienes konkursā par dabaszinātnēm un matemātiku skolēniem, Pļaviņu novada ģimnāzijas Odzienas filiāles 7.e klases skolniece Krista Dūmiņa iekļuvusi starp 35 veiksmīgākajiem konkursantiem, kas uzaicināti uz konkursa noslēguma kārtu – 11. maijā Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātē.

Apsveicam!

Par konkursu

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs laikā no 16. janvāra līdz 22. aprīlim organizēja virtuālu konkursu 7. – 9. klašu skolēniem. Konkurss trīs mēnešu garumā katru nedēļu interneta vietnē www.dzm.lu.lv pulcināja no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām. Konkursanti atbildēja uz āķīgiem un neierastiem jautājumiem ķīmijā, fizikā, bioloģijā un matemātikā, reizē papildinot savas zināšanas, raisot interesi par eksaktajiem mācību priekšmetiem un attīstot prasmi analizēt informāciju.

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu