Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: aerobika

Aerobika. Vieglatlētika. Koriģējošā vingrošana

Aerobika Pļaviņu novada ģimnāzijā Aerobika – pozitīvām emocijām piepildīta nodarbība!

Runā, ka labākās zāles pret nogurumu un enerģijas trūkumu nav vis miegs, bet gan aktīvs dzīvesveids. Ja arī Tu esi nolēmusi, ka ir laiks dienas ritmu padarīt straujāku, tad noteikti apmeklē aerobikas nodarbības.

Aerobika ir intensīva, ritmiska vingrošana, kas ļauj palielināt skābekļa patēriņu organismā, tā attīsta koordināciju, lokanību, izturību, spēku, tā izkopj stāju, mazina stresu un palielina pašapziņu.

Nodarbības notiks: otrdienās no plkst. 16.20 – 17.20; ceturtdienās no plkst. 16.20 – 17.20 (skolas sporta zālē)

Nodarbosimies ar vieglatlētiku!

Visi jaunieši, kas vēlas sevi fiziski pilnveidot un kļūt sportiskāki, ir laipni aicināti pieteikties nodarbībām. Nodarbībās tiek aicināti pieteikties gan meitenes, gan zēni no 12 gadu vecuma. Kopumā nodarbības notiek gandrīz visās vieglatlētikas disciplīnās un tikai laika gaitā jaunieši saprot, kas viņus vairāk interesē un kas labāk padodas – vai nu tā ir skriešanas, mešanas vai lēkšanas disciplīna.

Vieglatlētika ir vispusīgs sporta veids, kas ietver sevī cilvēka dabīgās kustības: soļošanu, skriešanu uz īsām, vidējām un garām distancēm, horizontālas un vertikālas lēkšanas un mešanas disciplīnas. Izmantojot vieglatlētikas veidus tiek attīstītas cilvēka fiziskās pamatiespējas: izturība, ātrums, spēks. Vieglatlētika ir pamats jebkura cita sporta veida fiziskajā sagatavošanā. Mācot vieglatlētiku tiek pilnveidota ķermeņa kustību dažādība un spēja izmantot tās ikdienas situācijās. Trenējot izturību, attīstās sirds un elpošanas sistēmas. Trenējot ātrumu un spēku, attīstās ķermeņa muskulatūra.

Nodarbības notiks: otrdienās no plkst. 15.20 – 16.20; ceturtdienās no plkst. 15.20 – 16.20 (skolas sporta zālē)

Koriģējošā vingrošana bērniem!

Ir svarīgi sekot, lai veidojas pareiza stāja, gaita un kustības. Ja tomēr tā nav, tad var palīdzēt koriģējošā vingrošana, kas iedarbojas ne tikai lokāli, bet labvēlīgi ietekmē visu organismu.

Koriģējošās vingrošanas galvenais pamatuzdevums – nepareizas stājas korekcija un deformācijas tālākas veidošanās aizkavēšana. Šis vingrošanas veids ir vērsts tieši bērnu stāju labošanai, kad deformācijas padodas korekcijai, vēlākā laika periodā tā tikai aizkavē tālāku deformāciju progresu.
Nodarbības notiks: otrdienās no plkst. 14.20 – 15.20; ceturtdienās no plkst. 14.20 – 15.20 (skolas sporta zālē)

Šīs nodarbības vadīs sporta skolotāja Ilva Vārna