“Es un ES”

Eiropas dienā 9. maijā Rēzeknes Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola projekta “Demokrātiņi” ietvaros organizēja pasākumu “Es un ES”, kurā piedalījās komandas no Varakļānu, Kārsavas, Daugavpils vidusskolām, Rēzeknes poļu valsts ģimnāzijas un Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas, kā arī paši mājinieki.

Pasākums bija interesants un pieredzi bagātinošs. Eiropas Parlamenta viceprezidenta Roberta Zīles uzruna un paneļdiskusija ar politiķiem no Rēzeknes un Ludzas novadiem sniedza plašāku ieskatu Eiropas Parlamenta norisēs un vēlēšanu procesā, kā arī tika apspriestas dažādas mūsdienu jauniešiem aktuālas tēmas, piemēram, mobings un viedierīču ietekme uz mācībām.

Pildījām dažādus uzdevumus, iesaistījāmies azartiskās aktivitātēs un baudījām iespēju klausīties dzīvo mūziku grupas “Sarkanais velvets” izpildījumā. Pasākums bija lietderīga iespēja gūt jaunas zināšanas, gan atsvaidzināt vecās, turklāt varējām veidot potenciālus sadarbības kontaktus ar citām EP vēstnieku skolām.

Lai arī ierindojāmies ceturtajā vietā, zinām, ka nākamreiz veiksies labāk!

Pļaviņu vidusskolas EP vēstnieces Elīza Kurcalte un Vendija Kažemaka