Nacionālais kiberdrošības izaicinājums

2024. gadā Latvija pirmo reizi piedalīsies Eiropas kiberdrošības izaicinājumā. Lai nodrošinātu komandas dalībnieku atlasi un sagatavošanu, tiks organizēta nacionālā atlase jeb Nacionālais kiberdrošības izaicinājums. Tas norisināsies tiešsaistē, atklātās olimpiādes formātā, kurā varēs piedalīties jebkurš Latvijas valstspiederīgais vecumā no 14 līdz 24 gadiem, kurš apgūst vispārējās vai augstākās izglītības programmu kādā no Latvijā akreditētajām izglītības iestādēm.
Izaicinājums norisināsies tiešsaistē Latvijas Universitātes platformā edu.lu.lv trīs kārtās. Katrs reģistrēts dalībnieks ir tiesīgs piedalīties visās kārtās:
1. kārta — 2024. gada 8. marts
2. kārta — 2024. gada 3.-4. aprīlis
3. kārta — 2024. gada 7.-8. maijs

Lai reģistrētos dalībai izaicinājumā, katram dalībniekam līdz 2024. gada 1. martam jāaizpilda tiešsaistes reģistrācijas anketa.

Plašāka informācija par izaicinājumu pieejama Nacionālā kiberdrošības izaicinājuma mājaslapā.